Привітання на весілля

На весільнім рушнику Стоїте ви нині, Ще сьогодні вільні ви - Завтра вже - родина. Хай міцна буде сім'я, Хай цвіте кохання, Тільки пісня солов'я Хай вас будить зрання.
Якби в словах була пророча сила, А в серці чарів полум'я цвіло. То я б для вас усе в житті зробила, Щоб дня сумного не було. Нехай волошками цвітуть яскраві ранки, Нехай здійсняться тисячі бажань. Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід,ні крапельки страждань.
Дорогі наречена та наречений!  У цей святковий та радісний для Вас день хочеться побажати Вам побільше всього найкращого, а ще розповісти таку історію:  Жив один мудрець, який знав про все, що відбувається в цьому світі (наприклад, скільки води у морі, скільки пташок в небі тощо). І от одне молоде подружжя вирішило перевірити цього мудреця, довести йому що він далеко не все знає. Для цього вони піймали метелика і вирішили положити його між долонь та запитати в мудреця - що в нас в руках? Він звичайно відповість, що метелик. Тоді спитаємо в нього - а живий чи мертвий? Якщо він скаже - живий, ми стиснемо долоні і метелик загине, а якщо відповість що метелик мертвий - ми його випустимо.  Прийшли вони до мудреця і запитують - що в нас в руках? Мудрець відповідає - метелик. А живий чи мертвий? Мудрець каже - все в ваших руках!  Бажаємо й Вам молодята, щоб Ваше кохання, благополуччя та сімейний затишок завжди були саме в Ваших руках. Кохайте один одного та будьте щасливі!
Колектив [назва організації] щиро вітає [чоловіче ім'я] і його наречену [жіноче ім'я] з одруженням.  Бажаємо молодим кохання і любові, злагоди і благополуччя. Живіть до старості без старості!  
День єдиний у житті Лиш такий буває, Вас із створенням сім'ї Наш народ вітає, Як у небі голуби Наші наречені, Вам з роси, і вам з води Побажаєм нині.
Під весільні маршу звуки Ви серця з’єднали й руки; І з нагоди цього дня Тішиться уся рідня.  І ми нині теж завзято Вас вітаєм, молодята, І зі створенням сім’ї Побажання шлем свої.  Збережіть кохання зілля Аж до срібного весілля І здоров’я вам міцного До весілля золотого.  Щоб в щасливому союзі Ви цвіли, як маки в лузі, І любов’ю до кінця Були сповнені серця.  Дорогенькі молодята! День весілля – ваше свято; Справжні будете герої, Діток народивши троє!